ЗМІ

 ›   ›  ВОЛЯ на SteamCon(РЕПОРТАЖ)

ВОЛЯ на SteamCon(РЕПОРТАЖ)

Kyiv SteamPunkCon 2016 Команда коміксу ВОЛЯ на Kyiv SteamPunkCon 2016

Команда творців коміксу ВОЛЯ (UGAR Production & Asgardian Comics ) відвідала Київський СтімПанкКон 2016 і презентувала одразу декілька сюрпризів - стенд, косплей на тему персонажів "ВОЛІ", історичних консультантів в уніформі бійців Української Держави 1918 року,  екслюзивні промо матеріали , робочі фрагменти коміксу та два елементи бутафорії до фільму  - маска Гайдамаки та тесла рушницю "Вій-2" зроблені майстрами всесвітньо відомої майстерні ARTHAMMER  .


Ми дуже вдячні організаторам за можливість продемонструвати  потенціал проекту та чудову атмосферу у якій ми знайшли багато однодумців та людей готових допомагати проекту. Особливо вразила позитивна реакція залу та величезна зацікваленість публіки, питань було дуже багато!

 

 Дякуємо також пресі та фотографам за приділення нам уваги! Наразі продакшен коміксу триває ,  "ВОЛЯ" буде презентована навесні ! Тож продовжуємо працювати!

 

 

Наразі проект готуєтсья до релізу на великих весняних івентах, паралельно йде робота над промо-косплеєм, промо-відео, пошуком акторів та можливим приквелом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UGAR Production
Творче об'єднання