Комікс ВОЛЯ

 ›   ›  Розсилка Передзамовлень

Розсилка Передзамовлень

!!!УВАГА!!! Щодо відправок ПЕРЕДЗАМОВЛЕНЬ: 


1) Як і обіцяли відправки йдуть з 10го травня за графіком і вже відвантажено у кур'єрські компанії більше половини екземплярів. 


2) До кінця цього тижня(приблизно до 21го травня) якщо будуть зберігатись такі ж швидкі темпи роботи(магазин розширив штат та працює по відправкам по вихідним) - має бути відправлена решта примірників. Тож доставлені останні мають бути вже на початку наступного тижня.


3) Якщо вам надходить повідомлення про те що відправка готується але кур'єрська служба ще не отримала пакет, то статус відправлення оновиться протягом 12-24годин. У разі виникнення інших питань ви можете звернутись до магазину ( http://www.ideo-grafika.com/contacts/ ) 


4) Комікси також можна забрати власноруч з магазину Ідео-Графіка у Києві.


5) Як і обіцяли ми долучаємо невелички подарунки за вимушену затримку тиражу. 


6) Оптові  продажі коміксу по країні - призупинені , допоки не будуть розіслані усі передзамовлення. Офіційний старт продажів відбудеться на початку наступного місяця.


P.S. Нажаль брак досвіду відправки таких великих партій , переоцінка можливостей та не прорахування великої кількості замовлень - стали причиною такої ситуації. Сподіваємось на ваше розуміння і ще раз дякуємо за підтримку проекту!

 

UGAR Production
Творче об'єднання